Filtruj wiadomości

Praktyki w okresie stanu epidemii COVID-19

Decyzją opiekuna praktyk zostaje określony alternatywny sposób osiągnięcia efektów uczenia się. Poszczególne roczniki studiów będą miały wyznaczone do wykonania zadania, których zaliczenie oznacza zaliczenie całości praktyk w semestrze letnim 2019/2020.

26.05.2020

Podyplomowe Studia z Duszpasterstwa Rodzin - od 1 czerwca rekrutacja

1 czerwca rozpoczynają się zapisy na podyplomowe Studia z Duszpasterstwa Rodzin. Studia umożliwiają zdobycie interdyscyplinarnej wiedzy o małżeństwie i rodzinie niezbędnej w pracy duszpasterskiej podejmowanej we współczesnych uwarunkowaniach. Adresowane są do osób świeckich, jak również duchownych (księży, sióstr zakonnych). Przygotowują do pracy w strukturach parafialnych, dekanalnych oraz diecezjalnych.

26.05.2020

Projekty opracowane przez Studentów w II semestrze roku akademickiego 2019/20

Jesteśmy Studentami Nauk o Rodzinie UPJPII w Krakowie. Pomimo pandemii myślimy o Tych, którym trudniej. Gdy tylko to będzie możliwe, mamy w planie projekty specjalistyczne.

EDUPRIS LEAFLET

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II jest partnerem w międzynarodowym projekcie, realizowanym od 1 grudnia 2019 roku do 30.09. 2022 roku w ramach programu Erasmus+. Głównym celem podejmowanych działań jest opracowanie innowacyjnych materiałów dydaktycznych oraz metodyki pracy z nieletnimi i młodocianymi, przebywającymi w ośrodkach wychowawczych, socjoterapeutycznych i zakładach karnych.